Cuma Günü Mesajları

Bu sayfada en güzel 2017 Cuma Günü Mesajları, En anlamlı Cuma Günü Mesajları, Kısa Cuma Günü Mesajları ve Yeni Cuma Günü Mesajları yer almaktadır.
Sizde bu sayfaya mesaj eklemek istiyorsanız aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. 


Kalbimiz imana, gönlümüz İslam’a, dilimiz Kur’an’a, kulağımız Ezan’a, gözümüz Nura, Eviniz huzurlu ve neşeli olsun, Cuma’nız Mübarek Olsun….

 

Ey Rabbim, gönlüme genişlik ver. İşimi kolaylaştır. Dilimdeki tutukluğu çöz-tâ ki sözümü iyice anlasınlar. Tek kurtuluşumsun dua’m. Seni yüreğimden dilime düşürüne hamd olsun.. Amin. Hayırlı, Nur’lu ve Bereketli Cuma’lar.

 

Allah’ım sen yüreğime huzuru üfür. Sen sıkıntımı rüzgar gibi alıp götür… Sen dualarımı kabul et. Amin. Hayırlı, Nur’lu ve Bereketli Cuma’lar.

 

Allah’ım ! İlahi kudretin ve önü alınamaz merhametin ile beni ve sevdiklerimi kuşat. Bizlerin kalplerine aydınlık ver. Amin. Hayırlı, Nur’lu ve Bereketli Cuma’lar.

 

Tüm din kardeşlerimin cuması mübarek olsun ALLAH herkese şifa versin en güzel gününüz gülümsemelerle bitsin . Hayırlı, Nur’lu ve Bereketli Cuma’lar.

 

Allah’ım ! Ben elimden geleni yaptım. Elimden gelmeyenler için ellerimi sana açtım! Ömrümüzü, günlerimizi ve bu cumamızı mübarek kıl. Allah’ım bizleri doğru olabilen ve de kalabilenlerden eyle. Hayırlı, Nur’lu ve Bereketli Cuma’lar.

 

Allah”ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (sav) şefaatı üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar.

 

Evvelim Allah, ahirim Allah, kalbimde beytullah La ilɑhe illallah Muhammedün Resullullah. “Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhû ve rasûlühü” diyerek çene kapatmak nasip eyle Yarabbi. Hayırlı, Nur’lu ve Bereketli Cuma’lar.Allah’ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.

 

Bir duaya yaslıyorum kalbimi Allah’ım sen bilirsin kaderimi nereden yazılmamışsa oradan çek kurtar yanlışa uzanan ellerimi.

 

Allah’ım! Dillere destan, gönüllere ilaç rahmetin ile merhametini dileniyor ve bizleri insan olarak haşretmeni istiyoruz. Hayırlı, Nur’lu ve Bereketli Cuma’lar.

 

Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne. Hayırlı Cumalar!

 

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun saadetler hepimizin olsun ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun Cumanız Mübarek Olsun

 

Ey iman edenler, sabır ve namaz ile Allah’tan yardım dileyin. Şüphesiz ki Allah, sabredenlerle beraberdir. Hayırlı, Nur’lu ve Bereketli Cuma’lar.

 

Makbul, dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı cumalar dilerim.

 

Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur”an-ı Kerim”i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap Hayırlı Cumalar

 

Ey Rabbim, bize Cennetin kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplendir. Bize ateşin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

 

Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamımız bol olsun. Sevgili peygamberimiz şefaatçimiz olsun. Cumamız mübarek olsun.

 

Bizler uzun bir seferdeyiz. Buradan kabre, kabirden haşire, haşirden ebed memleketine gitmek üzereyiz. Hayırlı Cumalar. Dua ile…

 

Bütün güzelliklerin kilidini kendinde bulunduran Rabbim, hakkımızda en hayırlı kilitleri aç. Amin. Cumamız bayram tadında olsun inşallah. Hayırlı, Nur’lu ve Bereketli Cuma’lar.

 

Anlatmaya dilde lisan yetmiyor, utancından durdu kalem gitmiyor, ne yapsak da bizde kusur bitmiyor; olmuşuz bir kere isyana tabi, kurtar bizi Yarabbi… Hayırlı, Nur’lu ve Bereketli Cuma’lar.

 

Allah’tan bir dua gibi Peygamber’den bir amağan gibi sevabınız bol olsun! Hayırlı Cumalar..


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir