Sevgiliden Özür Dileme Mesajları

Bu sayfada en güzel 2017 Sevgiliden Özür Dileme Mesajları, En anlamlı Sevgiliden Özür Dileme Mesajları, Kısa Sevgiliden Özür Dileme Mesajları ve Yeni Sevgiliden Özür Dileme Mesajları yer almaktadır.
Sizde bu sayfaya mesaj eklemek istiyorsanız aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. 


Af Diliyorum Sözlerimle Af Diliyorum Gözlerimle Af Diliyorum Senden Sevgilim yanlışlarımla Ne Olur Affet beni kabul et özür dileklerimi..

 

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce… Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni neolur sevdiğim… Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum!

 

Senden özür dilemek için söyleyebileceğim daha anlamlı bir söz bilemiyorum, Seni Seviyorum…

 

Olanlar için çok ama çok özür dilerim. Gerçekten öyle demek istememiştim ki ben… Affet, nolur!

 

Yaptığım onca hatadan sonra senin yüzüne bakacak halim kalmadı. Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet…

 

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim…

 

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

 

Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: özür dilerim!

 

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım… Üzgünüm bitanem. Telafi edeceğime söz veriyorum!

 

Güzel yüzünü soldurmaya neden olduysam lütfen beni affet.

 

Beni Bırakırsan Ne olacak hayatında? Mutlu mu Olacaksın Kendi Başına yalan hayatta? Hadi Af Diliyorum Kabul Et yarınlarımıza Gülelim hep..

 

Beni affetmen için ne söylemem gerekiyor? Şaka mı gerçek mi diye düşünme, sana hiç yalan söylemedim. Ben sensiz yaşayamam aşkım. Her şey için özür dilerim. Beni affet.

 

Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sessizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi.. Beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.Biliyorum hata bende… Yaptığım affedilecek bir şey değil! Ama yine de yalvarıyorum sana ne olur beni affet…

 

Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim bir af’tır

 

Hayatta kimseden özür dilemedim ama gururum aşkımdan öte değil. Senden özür diliyorum aşkım. Lütfen beni affet.

 

Hiçbir şey için, hiçbir zaman geç değildir. Ne senden özür dilemem için geç, ne de beni affetmen için. Ben senden özür diliyorum. Sen beni affedebilecek misin?

 

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, lütfen affet!

 

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi.. Beni affet.

 

Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.

 

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor… Yok nafile uyku tutmuyor… Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda. Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim… Bu nedenle tüm kalbimle senden özür diliyorum! Aşkım, kalbim her şeyim sensin, bitanemsin! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim… Seni seviyorum…

 

Ben bu özür işlerinde hiçbir zaman iyi olamadım ancak seni o kadar seviyorum ki, onun için, özür dilerim sevdiğim!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir